Warsztaty

To nie szkolenia!
To nie wykład!
To nie teoria!

Jak to działa?

Każdy warsztat jest inny. Doświadczenie wskazuje, że podstawa to dobre przygotowanie i analiza przypadku, dlatego każde warsztaty przebiegają według takiego schematu.

Analiza i wywiad

Ankieta przed warsztatowa pozwala poznać poziom wiedzy i przygotować najlepszy materiał.

Fakty i Mity

Warsztaty zaczynamy od ćwiczenia “Fakty i Mity”. Musimy mieć pewność przekazania wiedzy.

Warsztaty!

Jesteśmy gotowi na warsztat – zawsze unikalny i dostosowany do potrzeb grupy!

Tematy warsztatów

1. Agile & Scrum

Warsztaty wprowadzające do świata zwinnych metodyk pracy. Przeznaczony dla osób które dotychczas nie pracowały w technikach Agile. Również jest dobre w przypadku powiększania zespołu w celu wyrównania wiedzy na temat Agile & Scrum.

2. Scrum Master

Poruszane tematy dotyczą głównie roli Scrum Mastera. Również następuje przygotowanie do egzaminu PSM1. Dzięki autorskiemu narzędziu – grupa wspólnie rozwiązuje testy, a każde pytanie jest dokładnie omawiane.
Po warsztatach uczestnicy otrzymują dostęp do platformy e-learningowej z ponad 500 pytaniami z zakresu Scrum Framework.

3. Scrum Team

Zainteresowane powinny być firmy tworzące Scrum Team. Warsztat skupia się na pracy grupowej zgodnej z wartościami Agile. Jeżeli nie masz pewności poprawnie wdrożonego Scruma – te warsztaty są dla Ciebie. Tylko poprawnie wdrożony Scrum przynosi korzyści.

4. Scrum Framework

Warsztat porusza zagadnienia zasad i reguł Scrum Framework. Przeznaczone dla zespół używających “Scrum But”, otwartych na poprawną implementację. Ujawnia problemy i złe praktyki – pozwala na osiągnięcie korzyści z wprowadzenia Scrum’a.

5. Wsparcie

Nie zostawiamy Klientów samych – konsultacje hangout, coaching 1:1. Szybkie warsztaty, dynamiczne szkolenia. Wdrażanie nowych osób do Scrum’a, weryfikacja implementacji procesu. Masz Scrum’a? Pomożemy w osiągnięciu lepszych wyników.